Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha - Sta fal
Ndëgjuar 4,279,541
Shkarkuar 484
Pëlqyer 32,035
Publikuar 13/02/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Music - Irkenc Hyka
Lyrics - Petro Xhori
Mix & Master By jojo
Video MaxProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store