Banner

Banner

Titulli Leta - Evladi jem
Ndëgjuar 142,700
Shkarkuar 2,095
Pëlqyer 727
Publikuar 30/03/2018

Loading...
Informatat e këngës
Teksti & Muzika - Arsim Bunjaku
Orkestrimi - Florent Boshnjaku
Video by - Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store