Banner

Banner

Titulli Elinel ft. MC Kresha - Per familje
Ndëgjuar 5,899,782
Shkarkuar 3,474
Pëlqyer 29,294
Publikuar 03/05/2018

Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA

Elinel ft. MC Kresha - Per familje

Produced by: Cricket Music
Music By: Skizofrenik
Lyrics: Elinel, MC Kresha,
Executive Producer: Rinor Hykolli
Mix & Master: Nome Entertainment

http://www.facebook.com/officialelinel
http://www.youtube.com/officialelinel
http://www.twitter.com/officialelinel
http://www.google.com/+officialelinel
http://www.soundcloud.com/officialelinel

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store