Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Larg Vendlindjes
Ndëgjuar 1,349,765
Shkarkuar 2,241
Pëlqyer 2,962
Publikuar 06/05/2018

Informatat e këngës
tex&muz:Bekim BIslimi, ork:Burim Krasniqi ethnomusic, hair&makeup:Tafa Fashion , styling;ShemaSahiti,Ardian Duklini,video:by Adonis Krasniqi,Falenderojm:Crown Plaster&Stucco Design Inc,Ontrario Canada.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store