Banner

Banner

Titulli Gjiko ft. Ledri Vula - Xixa Xixa
Ndëgjuar 1,096,231
Shkarkuar 84
Pëlqyer 10,679
Publikuar 11/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Download or stream "Energjiko" mixtape: https://lnk.to/EnergjikoMixtape

Produced by: BIG BANG

Gjiko on Instagram: http://instagram.com/gjikotheflyboy
REDBOX on Instagram: http://instagram.com/REDBOXent
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store