Banner

Banner

Titulli Magic4 ft. Sabri Fejzullahu - Aisha Dashnia
Ndëgjuar 3,178,484
Shkarkuar 62
Pëlqyer 22,547
Publikuar 10/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
MAGIC 4 Instagram - https://www.instagram.com/magic4official/
MAGIC 4 Facebook - https://www.facebook.com/MAGIC4officialFANCLUB/

Music : Pirro Çako
Lyrics: @marsel_magic4
Arrangement by: Edlir Begolli, EB Studio
Video: Pro Video
Special thanks: Absolut. , Tabu Club
Production: Magic 4 Entertainment

Magic4 ft. Sabri Fejzullahu

LYRICS:

Sonte fillikat unë këtu kam ardhë
N’venin ku u pamë për herë të parë
Vezullojnë në terr këta sytë e mi
Duan të të shohin përseri
*
Zani i panjohur po këndon
Këngën që bashkoi zemrën tonë
Loti pika pika bjen si shi
Për ty maroj, per ty do t'pi
*
A isha dashnia?
A ishe dashnia?
Ah sikur ta dija...
*
Mi mur mendt e mija
Mi mur mendt e mija
Helm ish kjo dashnia
*
A isha dashnia?
A ishe dashnia?
Ah sikur ta dija...
*
Mi mur mendt e mija
Mi mur mendt e mija
Helm ish kjo dashnia
*
Sonte po jetoj për këta dy sy
Zemra ime rreh vetëm për ty
Pa ty nuk kam dritë e nuk kam jetë
Që kur ti m'ke ik dashni skam gjet
*
Zani fort i njohur po na fton
Ta bashkojm ne shpirtin në kët këngë
Loti pika pika bjen si shi
Per ty maroj, oh moj dashni
*
A isha dashnia?
A ishe dashnia?
Ah sikur ta dija...
*
Mi mur mendt e mija
Mi mur mendt e mija
Helm ish kjo dashnia
*
A isha dashnia?
A ishe dashnia?
Ah sikur ta dija...
*
Mi mur mendt e mija
Mi mur mendt e mija
Helm ish kjo dashnia
*
A isha dashnia?
A ishe dashnia?
Mi mur mendt e mija
Helm ish kjo dashnia
***
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store