Banner

Banner

Titulli Sinan Hoxha ft Ermali - Fustani me kuklla
Ndëgjuar 95,694
Shkarkuar 114
Pëlqyer 421
Publikuar 15/05/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store