Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Shyhrete Behluli - Vella e Moter
Ndëgjuar 3,273,665
Shkarkuar 8,051
Pëlqyer 7,153
Publikuar 05/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Gold AG & Shyhrete Behluli - Vella e Moter (Surprise ne ditlindje ne Tirane)
Abonohu per Gold AG --- http://youtube.com/GoldAGChannel?sub_confirmation=1

Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store