Banner

Banner

Titulli Bes Kallaku ft Ermal Fejzullahu - Daja
Ndëgjuar 13,591,809
Shkarkuar 782
Pëlqyer 48,984
Publikuar 15/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

𝗦𝗵𝗶𝗸𝗼𝗻𝗶 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗻 "𝗙𝗮𝗹𝗰𝗼" 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝗻𝗲 :
► https://fanlink.to/FilmiFalco

____________________________


Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu - Daja

____________________________

✔️ Did you subscribe to BES KALLAKU's Official channel? 👇🏼
► http://smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/Daja

____________________________

🎵 Muzika: Edlir Begolli
🎵 Lyrics: Bes Kallaku & Edlir Begolli
🎥 Video: Eduart Grishaj
🎨 Make Up: Marlin Lako


✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

🎤 Connect with BES KALLAKU :
Instagram ► https://instagram.com/bes_kallaku

🎤 Connect with ERMAL FEJZULLAHU :
Instagram ► hhttps://www.instagram.com/ermal.fejzullahu

🎵 Connect with EDLIR BEGOLLI :
Instagram ► https://www.instagram.com/edlirbegolli

🎥 Connect with EDUART GRISHAJ :
Instagram ► https://www.instagram.com/eduartgrishaj

🎨 Connect with MARLIN LAKO :
Instagram ► https://www.instagram.com/marlin_lako

✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

Teksti / Lyrics :

E pije ti mor daj,ti mor daj,ti mor daj
Se sonte jena high,jena high,jena high
Pije ti mor daj,ti mor daj,ti mor daj
Sonte jena zjarr...

Çere bo mer daj, çere çere bo mer daj
Shishen n'dore e maj o po shishen n'dore e maj
Sonte do ta thaj o po sonte do ta thaj
Ene nonen do t'ja kaj o po nonen do t'ja kaj
Jare o Jare rri rri ti, baci me dajen tu pi raki
Fluturo fluturo flutu fluturo
Rrotullo rrotullo rrotu rrotullo

Sonte je je jena zjarr
Se sonte je je jena zjarr
Se ma tmirat jan verdall, zjarr cuna zjarr
E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Se sonte jena high jena high jena high
E pije ti me mu ti me mu ti me mu
Se sonte jena dru jena dru jena dru
E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Se sonte jena zjarr...

Eins zwei polizei ka po shko mor daj
Eins zwei polizei ka po shko mor daj
Ja ja ja was ist los was ist das
Ja ja ja was ist los was ist das
Vaj vaj vaj neve jeta na shko vaj
Çere bo me çere bo me çere bo mer daj
Ja ke daja ja ke daja ja ke daja jake
Ja ke daja ja ke daja ja ke daja jake

Sonte je je jena zjarr
Se sonte je je jena zjarr
Se ma tmirat jan verdall, zjarr cuna zjarr
E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Se sonte jena high jena high jena high
E pije ti me mu ti me mu ti me mu
Se sonte jena dru jena dru jena dru
E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Se sonte jena high high high
Pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Sonte jena zjarr...


____________________________


℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#beskallaku #daja #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store