Banner

Banner

Titulli Bes Kallaku ft Ermal Fejzullahu - Daja
Ndëgjuar 12,199,197
Shkarkuar 7,368
Pëlqyer 45,673
Publikuar 15/06/2018

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Listen on Spotify / Download on iTunes "Daja"
► https://fanlink.to/Daja

Muzika: Edlir Begolli
Make up artist: Marlin Lako
Teksti: Bes Kallaku & Edlir Begolli
Video: Eduart Grishaj

***

Teksti:

Çere bo mer daj, çere çere bo mer daj
Shishen n'dore e maj o po shishen n'dore e maj
Sonte do ta thaj o po sonte do ta thaj
Ene nonen do t'ja kaj o po nonen do t'ja kaj
Jare o Jare rri rri ti, baci me dajen tu pi raki
Fluturo fluturo flutu fluturo
Rrotullo rrotullo rrotu rrotullo
Sonte je jena zjarr
Se sonte je jena zjarr
Se ma tmirat jan verdall, zjarr cuna zjarr
E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Se sonte jena high jena high jena high
E pije ti me mu ti me mu ti me mu
Se sonte jena dru jena dru jena dru
E pije ti mor daj ti mor daj ti mor daj
Se sonte jena zjarrrrrrrrrrr

Eins zwei polizei ka po shko mor daj
Eins zwei polizei ka po shko mor daj
Ja ja ja was ist los was ist das
Ja ja ja was ist los was ist das
Vaj vaj vaj neve jeta na shko vaj
Çere bo me çere bo me çere bo mer daj
Ja ke daja ja ke daja ja ke daja jake
Ja ke daja ja ke daja ja ke daja jake

℗ & © AVD Digital & Bes Kallaku. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store