Banner

Banner

Titulli Majk feat. Ghetto Geasy - Paris Milano
Ndëgjuar 43,765,928
Shkarkuar 13,243
Pëlqyer 96,093
Publikuar 26/06/2018

Informatat e këngës
Listen & Download the song on:
https://acromaxmedia.lnk.to/ParisMilano

Lyrics: Majk & Getoar Selimi
Beat: RzonMusic
Music Line: Majk & Getoar Selimi
Music arranger: Alandy
Vocal Recording: Threedots
Video: Imagine Films
Produced by Babastars
Executive producer: Getoar Selimi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store