Banner

Banner

Titulli Alban Skenderaj ft. Young Zerka - Deja Vu
Ndëgjuar 13,519,426
Shkarkuar 565
Pëlqyer 37,092
Publikuar 29/06/2018

Loading...
Informatat e këngës
Listen to the song on
https://acromaxmedia.lnk.to/DejaVu

Produced by Lorenc Aliaj (Avaxus) & Alban Skenderaj
Lyrics, Melody: Alban Skenderaj & Young Zerka

Directed by Klaudia Shehu
Video: Fullmoon Production

https://www.instagram.com/albanskenderaj
https://www.instagram.com/youngzerka
https://www.instagram.com/iam_lorenc_aliaj
https://www.instagram.com/fullmoon_production

Deja Vu

Nuk e kuptoj si ende ti po xhelozon
Kur ti e di se asnjeri s’te zevendeson
Dhe njemije vjet dhe njemije jete i jetoj me ty
Por mos e bej ti cdo dite nje deja vu


Per ty, per ty e fala jeten
Me thuaj a nuk eshte e vertete?
Per ty, per ty e hapa zemren
Dhe ti e di qe nuk eshte e lehte
Ndaj mos u bej si nje femije
Largo te lutem kete xhelozi
Per ty, per ty e fala jeten
Merre zemer merre komplet
Eshte per ty

Me call, me call, me calling on you
Se n‘telefonin tim o f‘tyra jote me mu
Me call, me call, me calling on you
Dielli t‘ngroh ma shume me mu

Ta do ty pa limit, ta do dhe ne mengjes
Nje telefonate dhe baby jam express
Ta do ty nate e dite, ta do si antistres
Une ta fali jeten po ki kujdes, kujdes

Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
Baby po me dukesh si Anna Karenina
Mjaft xhelozina, mjaft xhelozina
Baby po me dukesh si Anna Karenina

Merre zemer merre komplet
Eshte per ty, per ty
Merre zemer merre komplet
Eshte per ty, per ty
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store