Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka ft Bes Kallaku - Makarena
Ndëgjuar 6,587,036
Shkarkuar 792
Pëlqyer 34,976
Publikuar 16/07/2018

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

𝗦𝗵𝗶𝗸𝗼𝗻𝗶 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗻 "𝗙𝗮𝗹𝗰𝗼" 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝗻𝗲 :
► https://fanlink.to/FilmiFalco

____________________________


Irkenc Hyka & Bes Kallaku - Makarena


____________________________

✔️ Did you subscribe to BES KALLAKU's Official channel? 👇🏼
► http://smarturl.it/SubscribeBESKALLAKU

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/MAKARENA
____________________________

🎵 Muzika: Irkenc Hyka
🎵 Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA), Petro ,Bes Kallaku
🎥 Video: Eduart Grishaj
🎥 Montazhi: Ilir Omeri
💃 Koreograf: Andi Murra
🎨 Make Up: Marlin Lako


✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

🎤 Connect with BES KALLAKU :
Instagram ► https://instagram.com/bes_kallaku

🎤 Connect with IRKENC HYKA :
Instagram ► https://www.instagram.com/irkenc.hyka

🎵 Connect with ENDRIT MUMAJESI (MUMA) :
Instagram ► https://www.instagram.com/mumaofficial

🎵 Connect with PETRO :
Instagram ► https://www.instagram.com/petroxhori

🎥 Connect with ILIR OMERI :
Instagram ► https://www.instagram.com/iliromeri/

🎥 Connect with EDUART GRISHAJ :
Instagram ► https://www.instagram.com/eduartgrishaj/

💃 Connect with ANDI MURRA :
Instagram ►https://www.instagram.com/andimurra_/?hl=en

🎨 Connect with MARLIN LAKO :
Instagram ► https://www.instagram.com/marlin_lako

✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🔊 Listen Albanian Hits Playlist on YouTube
👉 https://smarturl.it/AlbanianHits
🔊 Listen Albanian Hits Playlist on Spotify
👉 https://smarturl.it/HiteShqipSpotify

____________________________


℗ & © BES KALLAKU & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#beskallaku #makarena #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store