Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka ft Bes Kallaku - Makarena
Ndëgjuar 5,833,491
Shkarkuar 5,958
Pëlqyer 32,848
Publikuar 16/07/2018

Informatat e këngës
AVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital

Download / Stream "Makarena"
→ https://fanlink.to/MAKARENA

Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Muma, Petro, Bes
Video: Eduart Grishaj
Montazhi: Ilir Omeri
Make up: Marlin Lako
Koreograf: Andi Murra
Vokal line: Marsel Ademi

℗ & © AVD Digital & Bes Kallaku. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store