Banner

Banner

Titulli Gresa Behluli - Fajet
Ndëgjuar 117,455
Shkarkuar 1,482
Pëlqyer 567
Publikuar 30/07/2018

Informatat e këngës
Publisher : Onair Media©

Music By : Dini Diez
Lyrics : Bleta

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store