Banner

Banner

Titulli Dhurata Ahmetaj - A po vjen
Ndëgjuar 477,222
Shkarkuar 3,945
Pëlqyer 2,588
Publikuar 31/08/2018

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA

Dhurata Ahmetaj - A po vjen
Music: Pluto
Lyrics and Melody: Yll Limani
Mix & Master: Room6

Connect with Dhurata:
https://www.instagram.com/dhurataahmetaj/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store