Banner

Banner

Titulli Lumi B - Pse mle
Ndëgjuar 4,130,946
Shkarkuar 2,852
Pëlqyer 6,899
Publikuar 03/10/2018

Informatat e këngës
Download or Stream: https://avd.lnk.to/PseMle

Video: Pink Moon
Beat by: Koston
Published by: AVD Digital

Lumi B on Instagram: https://www.instagram.com/lumib

© & ℗ Lumi B & AVD Digital. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store