Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Gjysma e zemres
Ndëgjuar 1,613,076
Shkarkuar 616
Pëlqyer 0
Publikuar 12/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by: Emracom
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/gjysma-e-zemres-single/1438901544

Music: Wirusi
Lyrics: Ghulo
Video: Arlind Sylaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store