Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Urime shpirti jem
Ndëgjuar 2,247,386
Shkarkuar 9,510
Pëlqyer 2,842
Publikuar 24/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
https://fanlink.to/UrimeShpitiJem 🎧
.....................................
Video : MProduction
Music & Lyrics:Kreshnik Avdiu
Ork : Ardian Kastrati
Producent by :MProduction

Subscribe: https://smarturl.it/MproductionSub

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG

#MProduction #SabriFejzullahu

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store