Banner

Banner

Titulli Buraku ft Grupi Fama - VRET
Ndëgjuar 373,983
Shkarkuar 1,559
Pëlqyer 790
Publikuar 27/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store