Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Ismet Bexheti - Prej Tropoje
Ndëgjuar 5,427,993
Shkarkuar 7,455
Pëlqyer 7,235
Publikuar 07/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/PrejTropoje

Gold AG ft Ismet Bexheti - Prej Tropoje
Teksti & Muzika: Gold AG
Orkestrimi: Alban Furtuna

Connect with Gold AG
Facebook | http://bit.ly/2o2dwqh
Instagram | http://bit.ly/2o21ixL
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store