Banner

Banner

Titulli Tayna - Pow Pow
Ndëgjuar 11,851,305
Shkarkuar 29,924
Pëlqyer 17,619
Publikuar 17/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Tayna - Pow Pow
Directed by: Alban Selimaj
Cinematographer: Adonis Krasniqi
Produced by: Cricket
Lyrics: Tayna
Master: Nome Entertainment
Executive Producer: Rinor Hykolli


Styling : [email protected]
Make-up : Dafinë Neziri
Hair : Angel Studio

Connect with Tayna:
https://www.instagram.com/tayna/

© 2018 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
#tayna #columbiana #fake
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store