Banner

Banner

Titulli Xeni ft Korab Jetishi - Luje vallen
Ndëgjuar 166,941
Shkarkuar 199
Pëlqyer 0
Publikuar 22/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Muzike: Nurteel
Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/2WzRjk2bpmL2UnfxHNrE0t
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/79633912
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/luje-vallen-feat-korab-jetishi-single/1444355577?ls=1

Gezuar 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store