Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Kanagjegji
Ndëgjuar 21,069
Shkarkuar 1,315
Pëlqyer 159
Publikuar 22/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music: Labinot Rexha
Orkestrimi: Enis Sakipi
Lyrics: Abaz Selmani
Video: Ikon Gramos Vuçiterna
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store