Banner

Banner

Titulli Remzie Osmani - Pishman
Ndëgjuar 1,379,689
Shkarkuar 2,777
Pëlqyer 2,005
Publikuar 25/11/2018

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Download/Stream: https://fanlink.to/Pishman
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
Video : Mproduction
Komponimi & Orkestrim - Don Arbas
Inqizimi ,Miksimi & Masteringu -Don Arbas
Tex- Ghulo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store