Banner

Banner

Titulli Labinot Rexha - Cifti i ri mir se vjen
Ndëgjuar 17,752
Shkarkuar 1,574
Pëlqyer 422
Publikuar 26/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Music: Labinot Rexha
Orkestroi: Shaban Isenaj
Lyric: Abaz Selmani
Video By Ikon Gramos Vuçiterna
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store