Banner

Banner

Titulli Grupi Labia - Mirmbrema zoti i shpis
Ndëgjuar 5,009,112
Shkarkuar 302
Pëlqyer 6,061
Publikuar 28/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Programi festiv Labia
Grupi Labia
Altin Shira
Shqipe Abazi
Taulant Bajraliu
Albulena Ukaj
Vlora Bajrami
Jeta Abazaga
Valon Suma

Potpuri :
Mirembrama zoti i shpis
Lujmi lujmi
Nusja n.Amerikë


Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38649399999
....................................
Download :https://fanlink.to/beMr
iTunes :http://smarturl.it/grupilabia.vol.1/itunes
Amazon :http://smarturl.it/grupilabia.vol.1/amazonmusicbuy
Premier :https://premiersongs.com/labia/
....................................
Listen:
Spotify:http://smarturl.it/grupilabia.vol.1/spotify
Deezer:http://smarturl.it/grupilabia.vol.1/deezer
AppleMusic:http://smarturl.it/grupilabia.vol.1/deezer
Qobuz:
.................................................................................

Muzika :
Teksti :

.........................................

Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store