Banner

Banner

Titulli Blero - Tkam dasht me shum
Ndëgjuar 305,364
Shkarkuar 4,542
Pëlqyer 950
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: @eurolindi_music
Video : Mproduction
Tex&Muzik-EF Pruduction
Mix&Master: Johan Bejerholm
Pruducent Executive:Blero Muharremi
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store