Banner

Banner

Titulli Buta - Dite e Re
Ndëgjuar 279,528
Shkarkuar 1,885
Pëlqyer 1,024
Publikuar 04/12/2018

Informatat e këngës
Kanga e pare prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: OG ABI
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store