Banner

Banner

Titulli Buta ft. Ledri - Kohve tFundit
Ndëgjuar 769,556
Shkarkuar 5,874
Pëlqyer 1,706
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Kanga e shtate prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Dimerit.
Produced by: Prod. Kidkeva
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store