Banner

Banner

Titulli Buta ft. Singullar - Shoke
Ndëgjuar 299,733
Shkarkuar 2,343
Pëlqyer 723
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Kanga e nente prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Dimerit.
Produced by: Prod. YUNGGLIZZY
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store