Banner

Banner

Titulli Nexhat Osmani - Syte e Saj
Ndëgjuar 212,067
Shkarkuar 3,833
Pëlqyer 597
Publikuar 07/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Muz&Ork -Valter Beqo
Teksti -2Step
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: @eurolindi_music
Video : Mproduction
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store