Banner

Banner

Titulli Butrint Imeri ft. Gjiko - Bakllava
Ndëgjuar 20,424,460
Shkarkuar 98,966
Pëlqyer 115,531
Publikuar 14/12/2018

Download

Informatat e këngës
Download / Stream "Bakllava": http://smarturl.it/toBakllava

Produced by BIG BANG (REDBOX Entertainment)
Written by Butrint Imeri & Gjiko
Directed by Shaban Shabani
Executive Producer: '96

Distributed by AVD Digital

Butrint on Instagram: http://smarturl.it/ButrintOnInstagram
Gjiko on Instagram: http://smarturl.it/GjikoOnInstagram

℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store