Banner

Banner

Titulli Majk x Onat - Thirri Dajt
Ndëgjuar 3,398,453
Shkarkuar 19,241
Pëlqyer 4,623
Publikuar 21/12/2018

Informatat e këngës
Lyrics : Majk,Onat
Beat : Rzon
Mix n Master : Room6audio

Available on:
https://open.spotify.com/album/6YDGf19zb74B3axqYaHnrk
https://www.deezer.com/en/album/82650212
https://itunes.apple.com/us/album/thirri-dajt-feat-onat-single/1447675634?ls=1&app=itunes

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store