Banner

Banner

Titulli Jumpa x Young Zerka - Lule Bore
Ndëgjuar 1,122,233
Shkarkuar 17,092
Pëlqyer 12,030
Publikuar 22/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by Jumpa
Melodic Line : Young Zerka
Lyrics: Young Zerka & Ilira
Video: Mgvideox
Master: Lex Barkey
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store