Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli - Je e Vetmja
Ndëgjuar 4,728,032
Shkarkuar 12,685
Pëlqyer 16,683
Publikuar 08/03/2019

Informatat e këngës
Video : MProduction
Teksti: Nexhmie Muhaxheri & Arian Agushi (Gold AG)
Muzika & Orkestrimi: Miti Geci

Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store