Banner

Banner

Titulli Blero ft. Teuta Selimi - Ske Jete
Ndëgjuar 4,502,441
Shkarkuar 834
Pëlqyer 11,945
Publikuar 09/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Blero ft. Teuta Selimi - Ske Jete

Produced by PRYGO (Royal Music Group)
Text: Fatmir Muja
Mix&Master: Johan Bejerholm & Prygo

Producent Executive:
Blero Muharremi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store