Banner

Banner

Titulli Tayna - Kce
Ndëgjuar 12,032,074
Shkarkuar 51,898
Pëlqyer 82,549
Publikuar 13/03/2019

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Tayna - Kce
Music & Produced: Cricket
Hair & MakeUp: SELLMA & KACI
Styling: Fatjon Nikqi
Video: Valon Aziri
Executive Producer: Rinor Hykolli

Connect with Tayna:
https://www.instagram.com/tayna/

© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store