Banner

Banner

Titulli Tuna ft. Yll Limani - A don hala
Ndëgjuar 20,879,913
Shkarkuar 62,987
Pëlqyer 52,731
Publikuar 18/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/fortuna

Music: Armend Rexhepagiqi
Lyrics: Aida Baraku
Produced & arranged: Darko Dimitrov

Concept & art directing: Astrit Ismaili
Video: Imagine Films
MUA & Hair: Sellma & Kaci
Styling: Jetmira Bejtullahu

A DON HALA

A t’ka metë naj zhig qysh mu m’ka metë
A ka metë diçka që s’ta kam dhanë
Kudo preke shenjë më ka mbetë
Sa herë fole shenjë ma ke lanë
Sa herë frymën ma ke zanë

A je tuj pa, a je tuj pa
A je tuj pa, a je tuj pa
Pa djersë e pa u lodhë
krejt shpirtin ma ke marrë
e unë po pys
A don hala, a don hala

Kjo dashni s’e pat dorën e lehtë
Nuk e paska as kamën e mbarë
A do ndalesh, a ngihesh najherë
Ku ki shkelë ti bari nuk ka dalë
Interesxhia i papamë
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store