Titulli Elvana Gjata - Tavolina e Merzise
Ndëgjuar 69
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Elvana Gjata - Tavolina e Merzise - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store