Banner

Banner

Titulli Sinan Hoxha ft. Almenda - Caji
Ndëgjuar 3,091,255
Shkarkuar 897
Pëlqyer 12,530
Publikuar 19/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip
Available on: https://acromaxmedia.lnk.to/Caji
Music & Arrangement: Marsel Gunga
Lyrics: 2Step
Mix & Mastered by Muza Production Academy
Video: Max Production
Produced by Sinan Hoxha

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/94265132
Spotify: https://open.spotify.com/album/3rarCpKA50hHyUH9YEWdlt
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/caji-feat-almenda-single/1460381375?ls=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store