Banner

Banner

Titulli Era ft Nora Istrefi - Nuk e di
Ndëgjuar 20,722,336
Shkarkuar 1,280
Pëlqyer 89,758
Publikuar 19/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi
Era Istrefi - Nuk E Di feat. Nora Istrefi by Ultra Music https://ffm.to/nukedi
The Latest & Greatest from Ultra Music http://smarturl.it/UltraLatestGreatest

Video by: Entermedia

Follow Us:
https://www.youtube.com/user/UltraRecords/?sub_confirmation=1
https://www.ultramusic.com
https://www.twitter.com/ultrarecords
https://www.facebook.com/ultramusic
https://www.youtube.com/ultratv
https://instagram.com/ultrarecords
https://soundcloud.com/ultrarecords
https://open.spotify.com/user/ultramusicofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store