Banner

Banner

Titulli Hekurani ft. Selvete Bajrami - Kolazh
Ndëgjuar 27,714
Shkarkuar 111
Pëlqyer 248
Publikuar 03/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
1. Kah po shkon moj Zanë
2. Sa e bukur kenka Gjyla
3. Ma ke gishtin për Unazë
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store