Banner

Banner

Titulli Alban Skenderaj ft. 2Ton - Drejt ne zemer
Ndëgjuar 10,342,825
Shkarkuar 944
Pëlqyer 56,492
Publikuar 04/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Get the song here: https://acromaxmedia.lnk.to/DrejtNeZemer
Writen by Alban Skenderaj & 2Ton
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Talelli Production

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/2wk685hY7J3pnz6JOYtj9y
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/95786042
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/drejt-ne-zemer-feat-2ton-single/1462531636?ls=1&app=itunes

DREJT NE ZEMER

Ti me qellove drejt ne zemer
Aty ku vetem ti di
Per mua ka vetem nje emer
Je ti, je ti, vetem ti
Ti me qellove drejt ne zemer, ne zemer, ne zemer a e di?
Per mua nuk ka tjeter emer
Je ti, je ti, vetem ti

Ti po m’qellon, po m’qellon
Drejt n’zemren tem
Ti po m’bon mi harru krejt tjerat

Se vec ti je, vec ti je
Qe rri n’menjen tem
Njoni tjetrit na ia rrisim vlerat

Ti po mi con ndjenjat te nalt sa here t’shoh, ty zemra t’do
Shume t’madhe e kom dashnine per ty
Dukesh ma mire se krejt ato qe njoh
ato qe njoh
Tash n’zemren teme ti ke hy

Momentin e pare qe t’pash une kam dasht, sa shume une kam dasht me t’pas ty dashni
Momentin e pare qe t’pash une kam dasht, sa shume une kam dasht me t’pas ty dashni

Ti me qellove drejt ne zemer
Aty ku vetem ti di
Per mua ka vetem nje emer
Je ti, je ti, vetem ti
Ti me qellove drejt ne zemer, ne zemer, ne zemer a e di?
Per mua nuk ka tjeter emer
Je ti, je ti, vetem ti

Ti si “Kali i Trojes” hyre drejt ne zemer
E pushtove ne pabesi
Ne piken e dobet si shigjete ne thember injektove ti nje pike dashuri

Eja, eja, eja, eja, eja sonte
Te na xhelozojne edhe Perendite
Eja, eja, eja, eja sonte
Perjetesia vlen me pak se nje dite me ty
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store