Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli ft Learta Jakupi - Per ty Nexhmije
Ndëgjuar 1,623,017
Shkarkuar 7,122
Pëlqyer 11,712
Publikuar 07/05/2019

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Teksti: Nexhmie Muhaxheri, Rifat Kukaj
Muzika & Orkestrimi: Florent Boshnjaku, Rexho Mulliqi
Video: M Production

Te gjitha te drejtat ekskluzive i takojne Vizioni&Libonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store