Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Jeta lamsh
Ndëgjuar 1,867,588
Shkarkuar 438
Pëlqyer 4,118
Publikuar 10/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip/
Instagram: https://www.instagram.com/
Produced by Emracom
Muzika & Orkestrimi: Wirusi
Teksti: Ghulo

Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/jeta-lamsh-single/1463277260?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/1Ef9bZMrMxbIuijEH8nEl0
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/96606122
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store