Banner

Banner

Titulli Mahmut Ferati - Shpijat me pleq
Ndëgjuar 451,192
Shkarkuar 3,133
Pëlqyer 2,847
Publikuar 18/05/2019

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/BKproducent/
https://www.instagram.com/lumnijekras...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
follow me
BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),
sponzor medial - RTK
udheheqese e emisionit Shkurte Fejza
gazetare Arlinda Sejda
realizimi RedMediaKS
Mahmut Ferati - Shpijat me pleq
teksti Abaz Selmani
muzika Mahmut Ferati
aranzhman Burim Krasniqi

SHPIJAT ME PLEQ

U nxi qjelli po bjen shi
Ni nanëloke ka merzi
Asni fmi nuk e ka ngat
I kan met krejt shpijat thate

Ik rinija dite per dite
Do n,evrope do n,amerike
Kane met shpijat vetem pleq
Per nanloken u ba keq


Reff,,
Kane met shpijat vetem pleq
Kane met shpijat gra e fmi
Nane babe pi leni keq
O ku po shkoni djemt e ri

Shkret katunet na kan mbet
E po zbrazet cdo qytet
Stacionet mbushur plot
Cka po ndodh me ne o zot

Ku po shkon n,lule t,rinis
I le pleqt te pragu i shpis
Ni dite nana ka me vdeke
Ni grush dhe ska kush ja qet

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store