Banner

Banner

Titulli Ilir Shaqiri - Perjetesia ka dy bote
Ndëgjuar 31,211
Shkarkuar 4,180
Pëlqyer 279
Publikuar 25/05/2019

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/BKproducent/
https://www.instagram.com/lumnijekras...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
follow me
BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),
realizimi RedMediaKS
Ilir SHAQIRI - Përjetësia ka dy botë (këngë për Halim TOLAJN)
teksti Adem Gashi
muzika dhe orkestrimi Edmond Zhulali
interpretoi Ilir Shaqiri

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store