Banner

Banner

Titulli Butrint Imeri - Hajt Hajt
Ndëgjuar 20,046,055
Shkarkuar 39,407
Pëlqyer 87,428
Publikuar 07/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „Hajt Hajt“ by BUTRINT IMERI here 🎧
http://avd.lnk.to/HajtHajt 🎧

Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
Written by Butrint Imeri & BigBang
Directed by Entermedia
Published by AVD Digital
Executive Producer: '96

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

96 on Instagram: http://instagram.com/96mgmt
Butrint on Instagram: http://instagram.com/Butrint_Official

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store