Banner

Banner

Titulli Mahmut Ferati - Nuk e lshojme vendlindjen
Ndëgjuar 498,020
Shkarkuar 4,310
Pëlqyer 2,925
Publikuar 08/06/2019

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/BKproducent/
https://www.instagram.com/lumnijekras...
https://www.facebook.com/LumnijeKrasniqiLK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
follow me
BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),
sponzor medial - RTK
udheheqese e emisionit Shkurte Fejza
gazetare Arlinda Sejda
realizimi RedMediaKS
Mahmut Ferati - Nuk e l'shojme vendlindjen
Publisher: Produksioni RedMediaKS
Follow : Produksioni RedMediaKS online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/RedMediaKS/
INSTAGRAM Produksioni RedMediaKS :https://www.instagram.com/redmediaks/
..........................................................................................................................................
Contact : Produksioni RedMediaKS
email: [email protected]
Mob : +38345353637
...............................................................................
videorealizimi : RedMediaKS
Muzika : Mahmut Ferati
Teksti : Abaz Selmani
aranzhman : Burim Krasniqi
.........................................
Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni RedMediaKS
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Category

U nxi qjelli po bjen shi
Ni nanëloke ka merzi
Asni fmi nuk e ka ngat
I kanë met krejt shpijat thatë

Ik rinija dite per dite
Do n,evrope do n,amerike
Kane met shpijat vetem pleq
Per nanloken u ba keq
Ref,
Kane met shpijat vetem pleq
Kane met shpijat gra e fmi
Nane babe pi leni keq
O ku po shkoni djemt e ri

Shkret katunet na kanë mbet
E po zbrazet cdo qytet
Stacionet mbushur plot
Cka po ndodh me ne o zot

Ku po shkon n,lulja e,rinisë
I le pleqt te pragu i shpisë
Ni dite nana ka me vdekë
Ni grush dhe ska kush ja qet
...........................................................................................................................................
Mahmut Ferati - Nuk e l'shojme vendlindjen (official video 4K)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store