Banner

Banner

Titulli Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela
Ndëgjuar 48,330,270
Shkarkuar 1,391
Pëlqyer 159,405
Publikuar 12/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „TELA“ by KIDA feat. ERMAL FEJZULLAHU here 🎧 https://lnk.to/KidaErmalTela

Produced by Koston & Badsam
Lyrics by BimBimma
Recorded by Royal Music Group
Mix & Master by Johan Bejerholm
Video by Alban Selimaj
Published by AVD Digital

Hair: Ermira Nebihu
Makeup: Vesa Gashi
Styling: Diana Qerimi

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

KIDA on Instagram: http://instagram.com/kida
Ermal Fejzullahu on Instagram: http://instagram.com/ermal.fejzullahu

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ & © AVD Digital & KIDA. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store