Banner

Banner

Titulli RINA FT ADELINA ISMAILI - QIKAT
Ndëgjuar 8,971,293
Shkarkuar 1,137
Pëlqyer 29,102
Publikuar 20/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream #qikat here : https://fanlink.to/Qikat

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

AMP on Instagram
https://www.instagram.com/albamusicpublishing
AMP on Facebook
https://www.facebook.com/Albamusicpublishing
AMP website
www.albamusicpublishing.com

For licence, cover or remix: [email protected]


© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
#rina #adelinaismajli #qikat
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store